Konferencja Opiekun Medyczny 2017 - II Komunikat

opublikowane: 17 lut 2017, 07:29 przez Bartosz Mikołajczyk   [ zaktualizowane 17 lut 2017, 07:30 ]

Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl ma zaszczyt zaprosić państwa na


II Ogólnopolską Konferencję dla opiekunów medycznych „Opiekun Medyczny 2017”

Która odbędzie się 13.05.2017 w Krakowie w godzinach 10-17.


Miejsce konferencji: ul. Rajska 1, Kraków


Tegoroczna konferencja składała się będzie z 3 bloków tematycznych, podczas których przeprowadzone zostaną sesje wykładowe:

I. Opiekun Medyczny – podczas której uczestnicy zdobędą więcej informacji na temat możliwości rozwoju zawodowego, perspektyw pracy oraz innych dotyczących naszego zawodu. W bloku tym przedstawimy również wyniki corocznego raportu.

II. Zdrowie i profilaktyka zdrowotna – m.in. przybliżymy rolę, jaką opiekun medyczny może przyjmować w profilaktyce zdrowia, żywienie w niektórych stanach chorobowych a także zagadnienia dotyczące seksualności osób starszych i niepełnosprawnych.

III. Opieka nad pacjentem – blok ten skupiony będzie przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących prawidłowej opieki nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi m.in. w przebiegu schorzeń kardiologicznych i nowotworowych.

Wykłady prowadzone będą przez psychologa, pielęgniarki, opiekuna medycznego a także dietetyczkę. Pełna lista wykładowców podana zostanie na stronie konferencji.

Informujemy również, ze przyjmujemy zgłoszenia tekstów do publikacji w drugim numerze Rocznika Opiekunów Medycznych. Teksty należy przesłać do 31.03.2017 na adres: kontakt@opiekunmedyczny.com.pl


Opłata za udział w konferencji wynosi 85 zł.


Formularz rejestracji dostępny jest na stronie: https://pozarzadowy.expert/wydarzenia/konferencja-opiekun-medyczny-2017/


Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie opłaty w ciągu 7 dni od rezerwacji miejsca. W przypadku braku opłaty możliwa będzie rejestracja i dokonanie opłaty na miejscu (w zależności od dostępności miejsc).


Rejestracja uczestników otwarta będzie do 11.05.2017 lub do wyczerpania miejsc


Plan konferencji i dalsze informacje zamieszczane będą na stronie konferencji.


Każdy uczestnik otrzyma materiały konferencyjne, egzemplarz Rocznika Opiekunów Medycznych oraz certyfikat uczestnictwa w konferencji.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o przesłanie wiadomości na kontakt@opiekunmedyczny.com.pl

Comments