III Urodziny!

opublikowane: 26 sie 2015, 11:05 przez Bartosz Mikołajczyk

Kochani czytelnicy!

Nasz portal właśnie obchodzi już trzecią rocznicę! Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami. 

W ciągu ostatniego roku to co było dla nas najważniejsze to raport "Opiekun Medyczny w służbie zdrowia w Polsce". Jest to inicjatywa, którą będziemy kontynuować cyklicznie, która ma na celu zbadanie sytuacji opiekunów medycznych pracujących w Polsce. Z raportem możecie zapoznać się pod linkiem: http://opiekunmedyczny.com.pl/hot-news-1/opiekunmedycznywsluzbiezdrowiawpolsce-raportzarok2014

Polecamy też nasz informator o zawodzie opiekuna medycznego. W przystępny sposób informuje o kompetencjach zawodowych oraz przedstawia aktualną sytuację prawną tego zawodu. W formacie PDF możecie go pobrać ze strony:

http://opiekunmedyczny.com.pl/hot-news-1/iidzienopiekunamedycznego


Poza tym wciąż dodajemy nowe informacje do naszego poradnika, aktualizujemy działy, tak by dostarczyć Wam jak najwięcej narzędzi, które mogą być użyteczne w pracy. W jednym miejscu zbieramy też terminy szkoleń, które odbywają się w całej Polsce czy dane szkół, które kształcą w zawodzie.

Pamiętaj, że możesz nam pomóc w tworzeniu strony. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy? Twoja szkoła nie jest ujęta w wykazie? Masz ciekawy materiał, którym chcesz się podzielić z innymi opiekunami medycznymi albo masz jakąś sugestię zmian? Daj nam znać a chętnie to dodamy :)

Na przyszłe lata mamy zaplanowanych wiele niespodzianek dla opiekunów medycznych, o pierwszych szczegółach poinformujemy w ostatnim kwartale roku. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni ze zmian :)

Redakcja portalu,

www.OpiekunMedyczny.com.pl

Comments