III Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych

opublikowane: 15 maj 2018, 14:09 przez Krzysztof Tłoczek   [ zaktualizowane 17 maj 2018, 08:53 ]
III Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych w Gdańsku przeszła już do historii. 

Była to konferencja pod wieloma względami wyjątkowa. Przede wszystkim cieszy nas, że na interesujących wykładach zgromadziła najwięcej jak dotąd uczestników. 

Oprócz wystąpień prelegentów związanych z naszą fundacją, a więc przede wszystkim prezesa naszej fundacji a zarazem psychologa z szerokim doświadczeniem w opiece stacjonarnej i niestacjonarnej p. Bartosza Mikołajczyka, a także p. Krzysztofa Tłoczka, który przewodniczy radzie Fundacji,  gościliśmy również przedstawicielkę Akademii Gotowania Kulinea - dietetyk Renatę Cichocką, z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH - p. Magdalenę Krysińską, czy reprezentującą firmę Hausengel - p. Annę Antecką. 

Oprócz zróżnicowanej i jak zawsze ciekawej tematyki naszych wykładów, warto wspomnieć o pierwszej loterii z gadżetami sponsorowanymi przez firmę Hausengel. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż ta konferencja była okazją do bliższego poznania działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych oraz uzyskania informacji jak do niego dołączyć. 
Nie sposób też nie wspomnieć o kolejnym wydaniu naszego Rocznika Opiekunów Medycznych, którzy uczestnicy mogli odnaleźć wśród wielu innych pozycji w konferencyjnych "pakietach startowych". 
Patronatem medialnym objęło to wydarzenie czasopismo Opiekun, którego numer rownież bezpłatnie mogli otrzymać uczestnicy konferencji, dzięki uprzejmości wydawcy - firmy Agora sp. z o. o.

Dziękujemy naszym partnerom, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, oraz przede wszystkim Wam - uczestnikom, bez których to wspaniałe wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Liczymy, że w jeszcze szerszym gronie spotkamy się na IV Ogólnopolskiej Konferencji Opiekunów Medycznych, sktóra odbędzie się 11.05.2019 we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy!

Comments